· 

Nominatie Noord-Groninger Sportgala

 

Beste leden, donateurs en dorpsbewoners,

 

VV Holwierde is door Eemsmondsport genomineerd als één van de favoriete sportploegen van het jaar 2017.

 

 

Onderstaande tekst staat op de website van Eemsmondsport:

 

VV Holwierde
Onder de bezielende leiding van oefenmeester Eddy Tuik is het vlaggenschip van voetbalvereniging Holwierde bijna letterlijk en figuurlijk als een fenix uit de as herrezen. De vroegere eersteklasser zonk diep, maar heeft de weg omhoog teruggevonden. Het afgelopen seizoen werd na een zinderende slotfase promotie van de vijfde naar de vierde klasse bewerkstelligd en daar doen de Holwierders het verrassend goed. Hoewel vlak voor de winterstop de eerste nederlaag werd geïncasseerd, staan de bewoners van Sportpark Katmis fier bovenaan.

 

Voor onze vereniging zou dit een geweldige opsteker zijn om deze prijs in de wacht te mogen slepen.

Wij zouden het erg op prijs stellen als u uw stem op onze vereniging uit zou willen brengen.

Dit kan via de website van Eemsmondsport: www.eemsmondsport.nl.

 

Wij bedanken u alvast voor uw medewerking!!