Programma


Dit wedstrijdschema bevat het komende programma tot en met maart. Op dit moment staat alleen het programma voor het eerste en tweede in het overzicht. Let er wel op dat dit een concept is. Het schema kan over tijd afwijken met het wedstrijdprogramma te vinden op de pagina "Wekelijks wedstrijdprogramma". Het programma hieronder geldt enkel ter indicatie.

 

Laatste update: 16 januari

Winterstop          
           
ZA 12 jan 2019 17:00 Oefen Hoogezand 1 Holwierde 1 6-0
           
ZA 19 jan 2019 14:30 Oefen Holwierde 1 De Heracliden 1 5-feb
           
ZA 26 jan 2019 15:00 Comp Achilles 1894 1 Holwierde 1 Afgelast
ZA 26 jan 2019   Schaduw Winsum 1 Holwierde 1 8-0
ZA 26 jan 2019 12:30 Oefen Scheemda 2 Holwierde 2 Afgelast
ZA 26 jan 2019 10:00 Comp The Knickerbockers VR7 Holwierde VR1 Afgelast
           
DI 29 jan 2019 20:00 Oefen Corenos 1 Holwierde 1  
           
ZA 2 feb 2019 14:30 Comp Holwierde 1 DVC Appingedam 1  
ZA 2 feb 2019 14:30 Oefen DVC Appingedam 2 Holwierde 2  
ZA 2 feb 2019 14:00 Comp Warffum 2 Holwierde 3  
           
ZA 9 feb 2019 14:30 Comp Holwierde 1 FC Grootegast 1  
ZA 9 feb 2019 12:15 Comp Holwierde 2 Winsum 4  
ZA 9 feb 2019 12:30 Comp Onderdendam 1 Holwierde 3  
ZA 9 feb 2019 15:15 Comp Groen Geel VR5 Holwierde VR1  
ZA 9 feb 2019 10:30 Comp Holwierde/Poolster JO19-1 Omlandia/GEO JO19-1 Spijk ?
ZA 9 feb 2019 10:30 Comp Holwierde JO15-1 DIO Groningen JO15-1  
ZA 9 feb 2019 11:00 Comp SGV JO13-1 Holwierde JO13-1  
ZA 9 feb 2019 09:45 Comp Groninger Boys JO11-1 Holwierde JO11-1  
           
ZA 16 feb 2019 14:30 Comp Loppersum 1 Holwierde 1  
ZA 16 feb 2019 12:00 Comp Corenos 2 Holwierde 2  
ZA 16 feb 2019 14:30 Comp Holwierde 3 Noordwolde 3  
ZA 16 feb 2019 12:15 Comp Holwierde VR1 Rood Zwart Baflo VR1  
ZA 16 feb 2019     Holwierde/Poolster JO19-1 Vrij  
ZA 16 feb 2019 09:00 Comp Poolster JO15-1 Holwierde JO15-1  
ZA 16 feb 2019 09:00 Comp Holwierde JO13-1 SJO NWWC JO13-1  
ZA 16 feb 2019 09:00 Comp Holwierde JO11-1 Farmsum JO11-1  
           
ZA 23 feb 2019 14:30 Oefen Holwierde 1 Scheemda 1  
           
ZA 2 mar 2019 14:30 Comp Holwierde 1 Stadspark 1  
ZA 2 mar 2019 14:30 Schaduw Poolster 1 Holwierde 1  
           
ZA 9 mar 2019 14:30 Comp LTC 1 Holwierde 1  
ZA 9 mar 2019 12:30 Comp OKVC 2 Holwierde 2  
ZA 9 mar 2019 14:30 Comp Holwierde 3 Aduard 2000 3  
ZA 9 mar 2019 12:15 Comp Holwierde VR1 ST De Heracliden/Corenos VR2  
ZA 9 mar 2019 13:00 Comp MOVV JO19-1 Holwierde/Poolster JO19-1  
ZA 9 mar 2019 13:00 Comp FC Lewenborg JO15-4 Holwierde JO15-1  
ZA 9 mar 2019 10:00 Comp Farmsum JO13-1 Holwierde JO13-1  
ZA 9 mar 2019 09:00 Comp Noordpool UFC JO11-2 Holwierde JO11-1  
           
ZA 16 mar 2019 14:30 Comp Holwierde 1 Aduard 2000 1  
ZA 16 mar 2019 12:15 Comp Holwierde 2 Poolster 2  
ZA 16 mar 2019 14:30 Comp SIOS 2 Holwierde 3  
ZA 16 mar 2019 17:15 Comp Groen Geel VR4 Holwierde VR1  
ZA 16 mar 2019 10:30 Comp Holwierde/Poolster JO19-1 ZNC JO19-1  
ZA 16 mar 2019 10:30 Comp Holwierde JO15-1 Noordster JO15-2  
ZA 16 mar 2019 09:00 Comp Holwierde JO13-1 SJO STEO JO13-1  
ZA 16 mar 2019 10:30 Comp SJO NWWC JO11-1 Holwierde JO11-1  
           
ZA 23 mar 2019 14:30 Comp Stadspark 1 Holwierde 1  
ZA 23 mar 2019     Holwierde 2 VRIJ  
ZA 23 mar 2019 14:30 Comp Holwierde 3 Nieuwolda 1  
ZA 23 mar 2019 12:15 Comp Holwierde VR1 The Knickerbockers VR7  
ZA 23 mar 2019 15:00 Comp FC Zuidlaren JO19-2 Holwierde/Poolster JO19-1  
ZA 23 mar 2019 12:30 Comp GVAV Rapiditas JO15-4 Holwierde JO15-1  
ZA 23 mar 2019 09:30 Comp MOVV JO13-1 Holwierde JO13-1  
ZA 23 mar 2019 09:00 Comp Holwierde JO11-1 Veendam 1894 JO11-2  
           
ZA 30 mar 2019 14:00 Comp Haren JO19-1 Holwierde/Poolster JO19-1  
           
ZA 6 apr 2019 14:30 Comp Holwierde 1 Mamio 1  
ZA 6 apr 2019 12:15 Comp Holwierde 2 FC LEO 2  
ZA 6 apr 2019 12:15 Comp Stedum 2 Holwierde 3  
ZA 6 apr 2019 12:30 Comp GSVV VR1 Holwierde VR1  
ZA 6 apr 2019 10:30 Comp Holwierde/Poolster JO19-1 Haren JO19-1 Spijk ?
ZA 6 apr 2019 10:00 Comp DIO Groningen JO15-1 Holwierde JO15-1  
ZA 6 apr 2019 09:00 Comp Holwierde JO13-1 SGV JO13-1  
ZA 6 apr 2019 09:00 Comp Holwierde JO11-1 Groninger Boys JO11-1  
           
ZA 13 apr 2019 15:30 Comp Be Quick 1887 1 Holwierde 1  
ZA 13 apr 2019 14:30 Comp Zuidhorn 3 Holwierde 2  
ZA 13 apr 2019 14:30 Comp Holwierde 3 Warffum 2  
ZA 13 apr 2019 12:15 Comp Holwierde VR1 The Knickerbockers VR8  
ZA 13 apr 2019 12:45 Comp Be Quick 1887 JO19-5 Holwierde/Poolster JO19-1  
ZA 13 apr 2019 10:30 Comp Holwierde JO15-1 Poolster JO15-1  
ZA 13 apr 2019 10:00 Comp SJO NWWC JO13-1 Holwierde JO13-1  
ZA 13 apr 2019 09:00 Comp Farmsum JO11-1 Holwierde JO11-1  
           
ZA 20 apr 2019 14:30 Comp Holwierde 1 Groen Geel 1  
           
ZA 27 apr 2019          
           
ZA 4 mei 2019     Holwierde 1 VRIJ  
ZA 4 mei 2019 12:15 Comp Holwierde 2 Godlinze 1  
ZA 4 mei 2019 14:30 Comp Wagenborger Boys 2 Holwierde 3  
ZA 4 mei 2019 12:15 Comp ST Middelstum KRC VR1 Holwierde VR1  
ZA 4 mei 2019 10:45 Comp Omlandia/GEO JO19-1 Holwierde/Poolster JO19-1  
ZA 4 mei 2019 10:30 Comp Holwierde JO15-1 FC Lewenborg JO15-4  
ZA 4 mei 2019 09:00 Comp Holwierde JO13-1 Farmsum JO13-1  
ZA 4 mei 2019 09:00 Comp Holwierde JO11-1 Noordpool UFC JO11-2  
           
ZA 11 mei 2019 14:30 Comp Glimmen 1 Holwierde 1  
ZA 11 mei 2019     Holwierde 2 VRIJ  
ZA 11 mei 2019 14:30 Comp Holwierde 3 TEO 2  
ZA 11 mei 2019 12:15 Comp Holwierde VR1 SV Bedum VR3  
ZA 11 mei 2019     Holwierde/Poolster JO19-1 VRIJ  
ZA 11 mei 2019 11:00 Comp Noordster JO15-2 Holwierde JO15-1  
ZA 11 mei 2019 09:00 Comp SJO STEO JO13-1 Holwierde JO13-1  
ZA 11 mei 2019 09:00 Comp Holwierde JO11-1 SJO NWWC JO11-1  
           
DI 14 MEI 2019 18:45 Comp Holwierde/Poolster JO19-1 FC Zuidlaren JO19-2  
           
ZA 18 mei 2019 15:00 Comp Holwierde 1 Zuidhorn 1  
ZA 18 mei 2019 12:15 Comp Holwierde 2 SV Bedum 5  
ZA 18 mei 2019 12:15 Comp Noordpool UFC 2 Holwierde 3  
ZA 18 mei 2019 12:00 Comp ST Eenrum/Kloosterburen VR2 Holwierde VR1  
ZA 18 mei 2019 10:30 Comp Holwierde/Poolster JO19-1 MOVV JO19-1  
ZA 18 mei 2019 10:30 Comp Holwierde JO15-1 GVAV Rapiditas JO15-4  
ZA 18 mei 2019 09:00 Comp Holwierde JO13-1 MOVV JO13-1  
ZA 18 mei 2019 12:00 Comp Veendam 1894 JO11-2 Holwierde JO11-1  
           
ZA 25 mei 2019 15:00 Comp Noordwolde 1 Holwierde 1  
ZA 25 mei 2019 14:30 Comp Omlandia 3 Holwierde 2  
ZA 25 mei 2019 14:30 Comp Holwierde 3 SGV 2  
ZA 25 mei 2019 12:15 Comp Holwierde VR1 De Fivel VR1  
ZA 25 mei 2019 14:30 Comp ZNC JO19-1 Holwierde/Poolster JO19-1  
           
ZA 1 JUN 2019 10:30 Comp Holwierde/Poolster JO19-1 Be Quick 1887 JO19-5